75, TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
   Sonuç Bulunamadı
   Sepet

   Şu an sepetinizde ürün bulunmuyor.

   Şu an sepetinizde ürün bulunmuyor.

    Genel Toplam0 TL (KDV DAHİL)

    Alışverişi Tamamla
    Giriş Yap veya üye ol

    Hakkımızda

                    Türkiye de müşteri isteklerine odaklı sanal alışveriş platformu olan indirimcadiri.com 2019 Ağustos ayında kurulmuştur. Amacı kısa süre içerisinde Türkiye’deki e-ticaret anlayışına yeni bir renk katmak olan indirimcadiri.com , müşterilerine her zaman en doğru destek, en kaliteli ürünü ve en uygun fiyatı sağlamak için çalışmalarını her geçen gün arttırarak devam etmektedir.

                   Bünyesinde 15 kişilik AR-Ge ve Operasyon ekibi ile sadece e-ticaret yapmayı değil, online ticaret sektöründe mühendislerle birlikte yeni çözümler geliştirmeyi de hedefleyen indirimcadiri.com önce güven duygusunu güçlendirmek için “Müşteri Memnuniyet ve Güven Ekibi” ile yoluna devam etmektedir. Bu sayede doğru ve güvene dayalı ürün satışıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

                    Ayrıca indirimcadiri.com kullanıcılarına 7/24 online destek hizmeti vermektedir. Buna ek olarak, online ve offline sektörel eğitimlerle müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için gelişimlerine devam ederek ve kaliteli online mağazacılık için yol gösterici olmaktadır.

    ZAMANINDA TESLİMAT GÜVENLİ ALIŞVERİŞ TAKSİT SEÇENEKLERİ İADE SEÇENEKLERİ
    ×